İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Denizli

arac-deger-kaybi-denizli

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-denizliDenizli il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Denizli ili merkezi ve Denizli’nin 19 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Denizli il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Denizli’de 3.486 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 3.720 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 68 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 5.793 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Denizli’de 405.684 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 195.845’i otomobil, 12.144’ü kamyon, 63.808’i kamyonet, 51.477’si traktör, 70.446’sı motosiklet, 7.040’ı minübüs, 4.041’i otobüs ve 883’ü özel amaçlı taşıttır.

ZFRRUQbkQBg”

Araç Değer Kaybı Denizli

[pane title=”Acıpayam / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Babadağ / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Baklan / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Bekilli / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Beyağaç / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Bozkurt / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Buldan / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Çal / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Çameli/ Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Çardak / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Çivril/ Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Güney/ Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Honaz / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Kale / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Merkezefendi/ Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Pamukkale / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Sarayköy / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Serinhisar / Denizli: Araç Değer Kaybı

[pane title=”Tavas / Denizli: Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

2 Yorum

 • Merhaba,

  Aracım ile Muğla Tavas arasında seyahat ederken Tavas’a girmeden önceki kavşakta ben kırmızı ışıkta beklerken arkadan hızla gelen araç duramayıp aracıma çarptı aracımda 14.500 TL hasar oluştu. Kusurlu olan aracın trafik sigortası AXA Sigorta’ymış. Axa Sigorta tüm hasarı karşıladı. Sigortacım araç değer kaybı alınabileceğini dile getirdi ve ben de sizi internet üzerinden buldum. Bana yardımcı olabilir misiniz?

  • Merhaba Adem Bey,

   Öncelikle kazanız için geçmiş olsun dileklerimizi kabul ediniz.
   Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak çift taraflı olarak gerçekleşen trafik kazaları sonucunda ortaya çıkan araç değer kaybı, hasar ödemesi, maddi tazminat,destekten yoksun kalma tazminatı, maluliyet gibi konular çalışma alanımız içerisinde yer alıyor.

   Vuku bulmuş olan kazanıza dönecek olursak anlatımınızdan karşı tarafın yüzde yüz kusurlu olduğu sonucuna ulaşıyorum. Öte yandan AXA Sigorta da zaten hasarı karşılamış. Araç değer kaybı hesaplamasında; kazaya karışan aracın kilometresi modeli, yılı, markası, piyasa rayiçi, değişim ya da onarım gerçekleşen parçaların neler olduğu, aracın daha önceden aynı noktadan kazasının olup olmadığı gibi hususlar önem arz ediyor. Şu an bu bilgiler elimizde olmadığı için size kesin bir cevap veremiyorum. Tarafımıza; kaza tespit tutanağı, onarım eksper raporu,onarım faturası gibi belgeler ulaştırıldığı takdir de gerekli incelemeler tarafımızca yapılıp size dönüş sağlanacaktır. Bunun için lütfen 0543 65 65 905 numaralı telefondan arayarak ya da sağ üst köşede bulunan araç değer kaybı iletişim formunu doldurarak bize ulaşınız. Uzmanlarımız en kısa sürede sizinle iletişime geçecektir.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?