İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı İstanbul

arac-deger-kaybi-istanbul

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-istanbulİstanbul il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan araç değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.  İstanbul  ve İstanbul’un 37 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

İstanbul il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında İstanbul’da 16.460 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde  32.303 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 154 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 23.396 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre İstanbul’da 4.184.963 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 2.895.629’u otomobil, 95.181’i minibüs, 42.492’si otobüs, 671.886’sı kamyonet, 136.186’sı kamyon, 311.325’i motosiklet, 24.342’si traktör ve 7.922’si özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı İstanbul

Araç Değer Kaybı İstanbul

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

5 Yorum

 • Merhabalar,
  9 Aralık 2018’de İstanbul Üsküdar’da park halindeki 2014 Nissan Rogue aracıma çarpıldı. Aracımda sol kapılar ve çamurluk tadilat gördü. Araç park halinde olduğu için karşı taraf %100 kusurlu bulundu. Araç değer kaybı almaya hakkım var mıdır? Konu ile ilgili olarak bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim.

  • Merhaba Süreyya Hanım,

   Öncelikle kazanız için çok geçmiş olsun. %100 kusurlu olmadığınız için değer kaybı alma hakkınız bulunmaktadır. Araç değer kaybınızı tahsil edebilmemiz için birtakım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. Ankara merkez ofisimize gelerek bilgi alabileceğiniz gibi 0543 65 65 905 numaralı telefondan tarafımızla iletişime geçebilirsiniz ya da araç değer kaybı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacak olup araç değer kaybı tazminatını almanız için gerekeni titizlikle yapacaklardır.

   Kazasız günler diliyoruz…

   Saygılarımızla

 • Merhaba,

  Benim aracım geçtiğimiz hafta Eyüp’te park halindeyken vurup kaçmışlar. İstanbul’da görevli polislere gidip şikayette bulundum. Çarpıp kaçan aracı tespit ettiler. Benim aracım Toyota Corolla 2018 modeldi. Daha yeni almıştık. 5.000KM falan olsa gerek. Polis tüm kusuru çarpıp kaçanlara verdi. İstanbul gibi bir yerde karşı tarafın sonradan tespit edilmesine çok sevindik. Çamurluk ve bagaj kapağında onarım yapıldı benim kaskomdan. Karşı tarafın sigortası doğa sigortaymış. Araç değer kaybımı almak istiyorum. Servis bir kişi ile görüştürdü ama adam içime sinmedi. Sizden yardım istemeye karar verdim.

  Teşekkürler.

  • Merhaba Bilal Bey,

   Kazanız için öncelikle geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.
   Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin her bir yanında kazazedelere destek olmaya çalışıyoruz. Anlatımınızdan çıkardığımız üzere araç değer kaybı tazminatı alabilirsiniz. Bununla ilgili olarak uzmanlarımız size destek sağlayacaktırlar. Lütfen 0543 65 65 905 numaralı telefondan bizimle iletişime geçiniz ya da başvuru formunu doldurunuz.
   Aracınızın kilometresinin düşük olması aracınızın yeni olması sebebiyle piyasa rayicinin de yüksek olması itibariyle araç değer kaybı tazminatı da yüksek hesaplanacaktır. En doğru rakamı eksperlerimiz sizlere verecektir.

   Saygılarımızla

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?