İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Kastamonu

arac-deger-kaybi-kastamonu-avukat-dava

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-kastamonu-avukat-davaKastamonu il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Kastamonu ili merkezi ve Kastamonu’nun 20 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Kastamonu il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Kastamonu’da 1.009 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 851 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 27 vatandaşımız hayatını kaybetmiş,  2.051 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Kastamonu’da 130.935 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 62.864’ü otomobil, 2.851’i minibüs, 1.120’si otobüs, 17.766’sı kamyonet, 5.325’i kamyon, 10.282’si motosiklet, 30.335’i traktör ve 392’si özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Kastamonu

Abana / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Ağlı / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Araç / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Azdavay / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Bozkurt / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Cide / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Çatalzeytin / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Daday / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Devrekani / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Doğanyurt / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Hanönü / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

İhsangazi / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

İnebolu / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Küre / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Merkez / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Pınarbaşı / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Seydiler / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Şenpazar / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Taşköprü / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Tosya / Kastamonu : Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?