Araç Markaları

Araç Değer Kaybı Opel: Astra, Insignia, Corsa, Mokka

arac-deger-kaybi-opel-astra-insigna-corsa

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-opel-astra-insigna-corsaSon iki yıl içerisinde karışmış olduğunuz kazada aracınız üzerinde gerçekleşen onarım sonucunda piyasa rayiçine göre değer kaybını uğramış olduğunu biliyor muydunuz? Eğer aracınızı uğramış olduğu değer kaybından haberiniz yoksa Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak size yardımcı olabiliriz.

Aracınız Opel’in; Insignia, Astra, Corsa, Mokka, Crossland X, Grandland X modellerinden herhangi biriyse ve henüz 165.000 km’nin altındaysa uzman kadromuz ve ekibimizla sizin adınıza araç değer kaybı tahsili sürecinizi takip edebiliriz.

Opel markası Türkiye’de Insignia, Astra, Corsa, Mokka, Crossland X, Grandland X modelleri kullanıcılarına hizmet vermektedir. Türkiye’de Opel’in en çok satılan modeli olarak Astra birincilik sırasını yıllardan bu yana elinde bulundurmaktadır. Opel ailesi sunmuş olduğu kaliteli hizmet neticesinde sıfır ve ikinci el araç piyasasında diğer rakiplerine göre bir adım önde bulunmakta bu da doğal olarak piyada Opel marka araçların diğer rakiplerine göre bir miktar daha yüksek meblağlarda bulunmasına neden olmaktadır.

Severek bindiğiniz Opel marka aracınız bir kazaya karıştığında ve bir takım onarımlara maruz kaldığında ortaya çıkan araç değer kaybını tahsilinde şu kriterler dikkate alınmaktadır: Aracınızın kilometresi, üretim yılı, kazadaki kusur oranları, aracınızın kaza geçmişi, aracınızın onarım içeriği. Sayılan kriterler sonucunda aracınızın değer kaybı uzman eksperlerimizce hesaplanarak sizin adınıza gerekli başvuru ve dava yollarına ilişkin süreçlerin yönetimi uzman ekibimizca takip edilecektir.

Opel marka Insignia, Astra, Corsa, Mokka, Crossland X, Grandland X araçlar başta olmak üzere diğer marka ve model araçlarla ilgili olarak yürütülen süreçler teknik bilgi, dikkat ve süreklilik gerektirmektedir. Hele ki konu araç değer kaybı, maddi tazminat olunca süreç daha da hassaslaşmaktadır. İşte bu zorlu süreci Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizin adınıza takip edelim. Bize ulaşmak için 0543 65 65 905 numaralı telefon ile ya da Araç Değer Kaybı Başvurusu adresinde bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

[pane title=”Opel’in Tarihçesi

Şirket 21 Ocak 1863’de Adam Opel tarafından kurulmuş ve önceleri ev gereçleri üretmiş, ve en büyük dikiş makinaları üreticilerinden biri olmuştur. Kurucu 1895’de öldüğünde, şirketi yılda 2,000’in üzerinde bisiklet üretmekte ve Avrupa dikiş makinaları satışlarında liderdi. İlk arabalarını 1898’de Lutzmann’dan satın aldıkları haklarla ürettiler ve Opel-Lutzmann olarak sattılar. Ancak iki yıl sonra, ortaklığın sona ermesi sonucu, Opel’in oğlu “Opel-Darracq” markası altında araçlar üretmek için Fransa’nın Automobiles Darracq S.A.’sı ile bir lisans anlaşması imzaladı. Araçlar, 2 silindir gücünde motorla donatılmış, Darracq şasisi üzerine monte edilmiş Opel gövdelerden oluşmaktaydı.

1906’da ilk olarak Hamburg Motor Fuarı’nda, 1902’de sergiledikleri kendi tasarımlarını yapmaya başladılar ve 1907’den sonra Opel-Darracqs üretmeyi bıraktılar.

1911’de fabrika çıkan bir yangınla tamamen yokolmuş ve daha yeni makinayla donatılmış yeni bir fabrika inşa edilmiştir ve dikiş makinası üretimi durdurulmuştur. Artık üretim bisikletler, arabalar ve motorsikletlerden oluşmaktaydı. 1913’de Almanya’nın en büyük araba üreticisi olmuşlardı. Mart 1929’da General Motors şirketin %80’ini satın aldı ve bunu 1931’de %100’e çıkardı. Opel ailesi bu işlemden $33.3 milyon dolar kazandı.

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?