İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Tunceli

arac-deger-kaybi-tunceli

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-tunceliTunceli il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Tunceli ili merkezi ve Tunceli’nin 8 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Tunceli il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Tunceli’de 183 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 160 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 5 vatandaşımız hayatını kaybetmiş,  395 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Tunceli’de 9.265 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 3.457’si otomobil, 658’i minibüs,  88’i otobüs, 1.809’u kamyonet, 458’i kamyon, 548’i motosiklet, 1.758’i traktör ve 489’u özel amaçlı taşıttır.

 

Araç Değer Kaybı Tunceli

Çemişgezek / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Hozat / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Mazgirt / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Merkez / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Nazımiye / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Ovacık / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Pertek / Tunceli : Araç Değer Kaybı

Pülümür / Tunceli : Araç Değer Kaybı

 

 

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?