Araç Markaları

Araç Değer Kaybı Toyota: Corolla, Avensis, Auris

arac-deger-kaybi-toyota-corolla-auris-avensis-yaris-chr-pirus-rav4-hilux

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-toyota-corolla-auris-avensis-yaris-chr-pirus-rav4-hiluxSon iki yıl içerisinde karışmış olduğunuz kazada aracınız üzerinde gerçekleşen onarım sonucunda piyasa rayiçine göre değer kaybını uğramış olduğunu biliyor muydunuz? Eğer aracınızı uğramış olduğu değer kaybından haberiniz yoksa Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak size yardımcı olabiliriz.

Aracınız Toyota’nın; Avensis, Corolla, Auris, Yaris, Verso, CHR, Prius, Rav4, Hilux modellerinden herhangi biriyse ve henüz 165.000 km’nin altındaysa uzman kadromuz ve ekibimizla sizin adınıza araç değer kaybı tahsili sürecinizi takip edebiliriz.

Toyota markası Türkiye’de Avensis, Corolla, Auris, Yaris, Verso, CHR, Prius, Rav4, Hilux modelleri kullanıcılarına hizmet vermektedir. Türkiye’de Toyota’nın en çok satılan modeli olarak Corolla birincilik sırasını yıllardan bu yana elinde bulundurmaktadır. Toyota ailesi sunmuş olduğu kaliteli hizmet neticesinde sıfır ve ikinci el araç piyasasında diğer rakiplerine göre bir adım önde bulunmakta bu da doğal olarak piyada Toyota marka araçların diğer rakiplerine göre bir miktar daha yüksek meblağlarda bulunmasına neden olmaktadır.

Severek bindiğiniz Toyota marka aracınız bir kazaya karıştığında ve bir takım onarımlara maruz kaldığında ortaya çıkan araç değer kaybını tahsilinde şu kriterler dikkate alınmaktadır: Aracınızın kilometresi, üretim yılı, kazadaki kusur oranları, aracınızın kaza geçmişi, aracınızın onarım içeriği. Sayılan kriterler sonucunda aracınızın değer kaybı uzman eksperlerimizce hesaplanarak sizin adınıza gerekli başvuru ve dava yollarına ilişkin süreçlerin yönetimi uzman ekibimizca takip edilecektir.

Toyota marka Avensis, Corolla, Auris, Yaris, Verso, CHR, Prius, Rav4, Hilux araçlar başta olmak üzere diğer marka ve model araçlarla ilgili olarak yürütülen süreçler teknik bilgi, dikkat ve süreklilik gerektirmektedir. Hele ki konu araç değer kaybı, maddi tazminat olunca süreç daha da hassaslaşmaktadır. İşte bu zorlu süreci Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizin adınıza takip edelim. Bize ulaşmak için 0543 65 65 905 numaralı telefon ile ya da Araç Değer Kaybı Başvurusu adresinde bulunan formu doldurmanız yeterli olacaktır.

 

[pane title=”Toyota Türkiye

Toyota Türkiye Pazarlama ve Satış A.Ş. , Türkiye otomotiv sektöründe Toyota markalı araçların pazarlama, satış ve satış sonrası hizmetlerinden sorumlu uluslararası bir distribütör firmadır. 3 farklı lokasyonda hizmet vermektedir. Kartal’da Genel Müdürlük , Orhanlı’da Eğitim ve Yedek Parça Depo, Adapazarı’nda Satış Dağıtım Merkezi bulunmaktadır.
1 Ekim 2000 yılında %65 Sabancı Holding, %25 Toyota Motor A.Ş. ve %10 Mitsui ortaklığında kurulmuştur. 2009 yılında Sabancı Holding’e ait %65’lik hisseyi ALJ A.Ş. satın almıştır. 1 Ekim 2009 itibariyle %100 ALJ Holding’e bağlı yabancı sermayeli bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir.

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?