İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Adana

arac-deger-kaybi-adana

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-adanaAdana il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.

Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.  Adana ili merkezi ve Adana’nın 15 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Adana il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Adana’da 4.959 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 6.334 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 69 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 7.629 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Adana’da 651.767 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 330.726’sı otomobil, 19.854’ü kamyon, 100.728’i kamyonet, 52.586’sı traktör, 130.654’ü motosiklet, 11.143’ü minübüs, 4.760’ı otobüs ve 1.356’sı özel amaçlı taşıttır.

2OsjtMdOhK8″

Araç Değer Kaybı Adana

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

7 Yorum

 • Merhaba,

  Geçtiğimiz Nisan 2017’de aracıma arkadan gelen araç ışıklarda duramayarak vurdu. Aracımda 22.000 TL masraf çıktı. Karşı tarafın sigorta şirketi Axa sigortaymış. Tüm masrafları onlar karşıladı. Benim aracım 2016 model opel astra sedan kaza tarihinde 24.550 km deydi. Arka tampon, bagaj kapağı boyandı, değişti tam bilmiyorum ama araç değer kaybetti. Sizinle çalışmak istiyorum. Nasıl iletişime geçebiliriz?

 • Merhaba,

  Ceyhan’da ikamet ediyorum. 3 hafta önce Gaziantep’te aracım park halindeyken aracıma bir başka araç vurdu. Polise tutanak tutturdum. Aracımın değer kaybını tahsil eder misiniz?

  • Merhaba Halime hanım,

   Kazanız geçmiş olsun. Araç değer kaybınızı hesaplayabilmemiz için bir takım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. 0543 65 65 905 numaralı telefondan ya da bu sayfanın başında sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu veya https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. .Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Bilgi ve belgeler incelendikten sonra net cevap tarafınıza verilecektir

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

  • Halime Olay Hanımefendi ile iletişime geçilmiş olup, taraflar arasında anlaşmaya varılmıştır.
   Tarafımızca kusurlu olan aracın Sigortasından araç değer kaybı tahsili için gerekli işlemler başlatılmıştır.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?