İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Ankara

araç değer kaybı avukatı ankara, çankaya, yenimahalle, altındağ, sincan, mamak

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

Araç Değer Kaybı Ankara il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.

Araç Değer Kaybı Ankara

Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Ankara ili merkezi ve Ankara’nın 25 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen aşağıda yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Ankara il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat davalarına uzman araç değer kaybı Ankara olan ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Ankara’da 12.652 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 41.272 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 199 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 19.862 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Ankara’da 1.983.177 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 1.448.332’si otomobil, 298.166’sı kamyon, 80.612’si kamyonet, 56.186’sı traktör, 49.159’u motosiklet, 25.262’si minübüs, 17.990’u otobüs ve 7.470’i özel amaçlı taşıttır. Ankara, İstanbul’dan sonra en fazla motorlu kara aracının bulunduğu ilimizdir. Bu da gerçekleşen trafik kazası sayını doğru orantılı olarak etkilemektedir.

Araç Değer Kaybı Tazminatı Masrafları Bize Ait!

Gerçekleşen kaza sonrasında kara kara düşünmenize gerek yok. Araç değer kaybı tazminatınızın tüm masrafalarını biz sizin adınıza karşılıyoruz. Mağdur araç sahiplerinin bir kez daha mağduriyet yaşamasının önüne geçiyoruz. Araç değer kaybı ekspertiz raporu ücreti, araç değer kaybı davası harç ve masrafları, bilirkişi raporu ücretleri, icra masrafları ve aklınıza gelebilecek diğer tüm masraflar Araç Değer Kaybı Danışmanı tarafından karşılanmaktadır. Siz bizi arayın Araç Değer Kaybı Ankara uzmanlarımız size süreci detaylı olarak anlatsın ve bilgi versin.

Araç Değer Kaybı Ankara

Ankara’mızın sayılan tüm ilçelerinde Araç Değer Kaybı Ankara ekibi hizmet sağlamaktadır. Bulunduğumuz yerler; Akyurt, Altındağ, Ayaş, Balâ, Beypazarı, Çamlıdere, Çankaya, Çubuk, Elmadağ, Etimesgut, Evren, Gölbaşı, Güdül, Haymana, Kahramankazan, Kalecik, Keçiören, Kızılcahamam, Mamak, Nallıhan, Polatlı, Pursaklar, Sincan, Şereflikoçhisar, Yenimahalle.

Araç Değer Kaybı Ankara’da Nasıl Alınır?

Gerçekleşen çift taraflı bir trafik kazası sonucunda aracınızın onarım süreci sona erdikten sonra mevcut tüm bilgi ve belgeler çerçevesinde eksperlik ofisimiz araç değer kaybı raporunuzu hazırlar. Bu araç değer kaybı raporu ile Ankara’da bulunan ekibimiz kusurlu olan aracın sigorta şirketine Karayolları Trafik Kanununun 97. maddesi gereğince yazılı başvuru yapılır.

araç değer kaybı avukatı ankara, çankaya, yenimahalle, altındağ, sincan, mamak
Araç Değer Kaybı Ankara

Yazılı başvuruya 15 gün içerisinde sigorta şirketi cevap vermediği taktirde Sigorta Tahkim Komisyonu nezdinde araç değer kaybı tazminatı davası açılır. Araç değer kaybı tazminatı davası ortalama 4-5 ay sürmektedir. Bu dava sonucunda kazanılan tazminat Ankara İcra Müdürlüğü ile tahsil edilerek tarafınıza ödenmesi sağlanmaktadır.

Burada oldukça kısa bir şekilde gerçekleştirilen bu anlatım aslında oldukça teknik süreçleri içerinde barındırmakta olup uzman ekibimizin süreç yönetimi sonunda başarıyla sonuçlandırılmaktadır.

Araç Değer Kaybı Ankara | Araç Değer Kaybı Danışmanı ekibi olarak yalnızca değer kaybı tazminatı konusunda değil; danışanlarımıza ikame araç bedeli, ticari kazanç kaybı, hasar onarım bedeli gibi konularda da hizmet sağlıyoruz.

Araç Değer Kaybı Ankara olarak tüm süreci sizler adına eksiksiz bir şekilde takip ediyoruz. Ankara araç değer kaybı olarak tarafımıza 0543 65 65 905 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Araç Değer Kaybı Davası başlıklı yazımızı okudunuz mu?

Araç değer kaybı nedir?

Çift taraflı olarak gerçekleşen maddi hasarlı trafik kazası sonucunda aracınızın piyasa rayicinde oluşan değer düşüklüğüdür.

Araç Değer Kaybı Davası Nasıl Açılır?

Araç değer kaybı davası, Araç Değer Kaybı Danışmanı’nın uzman ekibimiz ile Sigorta Tahkim Komisyonu nezdinde açılır.

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

24 Yorum

 • Sayın Yetkili,

  Ben Kırıkkale’de ikamet ediyorum. Aracım ile Kırıkkale Podium AVM önünde iken arkamdaki araç benim aracıma şiddetli bir şekilde vurdu. Aracı sigortadan yaptırdık ancak araç değer kaybetmiş oldu. Kırıkkale’de bu işlere bakan ilgili birisini bulamadım. Burada araç değer kaybı Ankara yazısından dolayı size danışmak istedim. Benim kazam ile ilgilenenilir misiniz? Ne yapmamız gerekiyor?

  • Merhaba Ömer Bey,

   Kazanız ve ortaya çıkan zararınız için öncelikle geçmiş olsun.
   Araç Değer Kaybı Danışmanlık Hizmetleri Ofisi olarak Türkiye’nin 81 iline hizmet sunuyoruz. Kırıkkale ili sınırları içerisinde ikamet ediyor olmanız herhangi bir sorun oluşturmamaktadır. Araç değer kaybınız ile ilgili olarak; https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresinde bulunan araç değer kaybı başvuru formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

   İyi günler dileriz.

  • Merhaba Mehmet Bey,

   Sanıyoruz ki aracınız bir kazaya karışmış ve aracınızın değer kaybını tahsil etmek istiyorsunuz. https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresinde bulunan araç değer kaybı başvuru formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir. İlgili başvuru formuna evraklarınızı yüklemeseniz de iletişim bilgilerinizi belirtmeniz yeterli olacaktır. Ayrıntılı süreci tarafınıza telefonda uzmanlarımız anlatacaktır.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

 • Aracımla Ulus Heykelin orada dururken arkadan gelen kadın bir sürücü aracıma çok hızlı çarptı. Araçta 14.000 TL masraf çıktı aracım 2014 model BMW 320 ve şu an 83.000’dr kaza 4 ay önce oldu. Kaza anında 75.000 kmdeydi. Ben Ayvalı mahallesi Keçiören/Ankara’da esnafım. Aracımın değer kaybını tahsil edebilir misiniz?
  Kaza tespit tutanağı, onarım faturası, kaza fotoğrafları duruyor.

  • Merhaba Hasan Bey,

   Kazanız ve ortaya çıkan zararınız için öncelikle geçmiş olsun.

   Belirtmiş olduğunuz bilgi ve belgeler araç değer kaybı hesaplaması yapılabileceğini gösteriyor. Tahminimizce araç değer kaybı rakamsal olarak da yüksek olacaktır.

   Araç değer kaybınız ile ilgili olarak; https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresinde bulunan araç değer kaybı başvuru formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

   İyi günler dileriz.
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

  • Merhaba Mustafa Bey,

   Türkiye’nin her yerinde gerçekleşen trafik kazaları ile ilgili olarak kazazedelere yardımcı olmak için elimizden gelen gayreti gösteriyoruz. Sizlere de yardımcı olmak isteriz. Sizin Kırşehir/Kaman’da gerçekleşen trafik kazanızla ilgili olarak da araç değer kaybı için gerekli çalışmaları yapabiliriz.

   Araç değer kaybınız ile ilgili olarak; https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresinde bulunan araç değer kaybı başvuru formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız sizinle en kısa sürede iletişime geçecektir.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

 • Merhaba,

  Araç değer kaybı yazınca google’a siz karşıma çıktınız. Aracımın geçen seneden kazası var. Benimle iletişime geçebilir misiniz? Ben aradığımda telefonunuz meşguldü. Sanırım bu araç değer kaybı avukat ile tahsil ediliyormuş…

  • Merhaba Rafet Bey,

   Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak araç değer kaybı alanında uzman ekibimiz ile danışanlarımızın işlemlerini yürütmekteyiz. Bu bağlamda sizlerin de araç değer kaybı alanındaki sorununu çözmekten mutluluk duyarız.
   Mail adresinize geri dönüş yapılmıştır. Ayrıca 0543 65 65 905 numaralı telefondan araç değer kaybı alanındaki uzmanlarımıza ulaşabilirsiniz.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

 • merhaba;
  07.02018 tarihinde aracıma arkadan çarptılar ve arka tampon bölgesinde değişen ve boyanan parçalar oldu sadece tampon bölgesi işlem gördü bagaj bölgesinde işlem uygulanmamıştır 5-6 bin arası hasar kaydının olacağı söylendi.Değer kaybı için dava açsam sonuç alabilirmiyim.

  • Merhaba Şükrü Bey,

   Hasar gören kısım eğer yalnızca belirttiğiniz gibi plastik tampon kısmı ise metalik kaporta kısmında bir onarım söz konusu değilse 5.000,00TL’lik hasar olmasına rağmen değer kaybı çıkmayacaktır.

   Ayrıntılı destek için 0543 65 65 905 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz.

   Saygılarımızla

 • Merhabalar,

  Benim aracımda 7.200TL hasar meydana geldi. Aracım 2014 model opel astra hactback. Sağ iki kapı ve iki çamurlukta işlem yapıldı. Kaza Ankara’da oldu ben de Ankara’da ikamet ediyorum. Araç değer kaybını nasıl tahsil edebiliriz?

  • Merhaba Nazım Bey,

   Öncelikle kazanız için çok geçmiş olsun. %100 kusurlu olmadığınız takdirde değer kaybı alınması mümkündür. Araç değer kaybınızı tahsil edebilmemiz için birtakım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. Ankara merkez ofisimize gelerek bilgi alabileceğiniz gibi 0543 65 65 905 numaralı telefondan tarafımızla iletişime geçebilirsiniz ya da araç değer kaybı başvuru formunu doldurabilirsiniz. Uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacak olup araç değer kaybı tazminatını almanız için gerekeni titizlikle yapacaklardır.

   Kazasız günler diliyoruz…

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?