İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı İzmir

arac-deger-kaybi-izmir-avukat

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-izmir-avukatİzmir il sınırları içerisinde aracınız çift taraflı maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim. Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. İzmir ilimizin  30 ilçesinde araç değer kaybı ile ilgili olarak kazazedeler yardımcı olmaya çalışıyoruz. Eğer aracınızın değer kaybına uğradığını düşünüyorsanız 0543 65 65 905 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

İzmir il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında İzmir’de 10.365 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 22.734 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 160 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 14.662 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre İzmir’de 1.398.876 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 768.236’sı otomobil, 15.687’si minibüs, 15.678’i otobüs, 231.459’u kamyonet, 41.728’i kamyon, 256.615’i motosiklet, 65.919’u traktör ve 3.554’ü özel amaçlı taşıttır.

smv-36Lw2oE”

Araç Değer Kaybı İzmir

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

6 Yorum

 • Merhaba,

  Geçtiğimiz hafta Alsancak/ sahil bandındaki tek yön yolda ailemle birlikte giderken aracıma arkadan gelen 2014 Golf marka bir araç çarptı. Benim aracım 2016 Model Jetta ve 23.000 km deydi. Aracım şu an İzmir Wolksvagen yetkili servisinde. Servis 8.000 TL civarında onarım bedeli çıkacak dedi. Aracımın değer kaybı çıkar mı? Ne yapmalıyız? Yardımcı olur musunuz?
  İzmir / Gaziemir’den Kemal BAŞYAR.

  • Merhaba Kemal Bey,

   Öncelikle kazanız için çok geçmiş olsun. Aracınız oldukça yeni ve kilometresi de düşükmüş. Zannımızca arkadan vuran araç %100 kusurludur. Bu çerçevede kusurlu aracın sigorta şirketinden aracınızda oluşan araç değer kaybını tahsil edebiliriz. Ancak evrakları görmeden kesin cevap veremiyoruz. Lütfen 0543 65 65 905 numaralı telefondan ya da https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ linkinden veya hemen yan tarafta bulunan araç değer kaybı iletişim formu üzerinden bizimle iletişime geçiniz. Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak İzmir’de gerçekleşen bu kazayla ilgili olarak tarafınıza yardımcı olmaktan onur duyarız.

   Araç Değer Kaybı Danışmanı

 • Benim aracıma İzmir Adnan Menderes Havalimanına varmadan önceki son ışıklarda arkamdaki araç vurdu. Aracım BMW 520 2016 model ve 42.000 km’de. Karşı tarafın sigortası olan Axa Sigorta 27.000 TL’lik hasarı karşıladı. Araç değer kaybı için ne yapmamız gerek? Siz süreci nasıl yürütüyorsunuz?

  • Merhaba Alp Bey,

   Kazanız geçmiş olsun. Araç değer kaybınızı hesaplayabilmemiz için bir takım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. 0543 65 65 905 numaralı telefondan ya da bu sayfanın başında sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu veya https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Bilgi ve belgeler incelendikten sonra net cevap tarafınıza verilecektir. Araç değer kaybı hesaplaması sonucunda bir rakam çıkıyorsa bu süreç için sözleşme ve vekaletname sürecine geçilmektedir. Tarafımıza çıkarmış olduğunuz vekaletname ile birlikte işlemler tarafımızca başlatılmaktadır.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

  • Sayın Alp Mansur Bey ile iletişime geçilmiş olup, taraflar arasında anlaşmaya varılmış olup gerekli evraklar temin edilmiştir.
   Tarafımızca araç değer kaybı tahsili için gerekli işlemler başlatılmıştır.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?