İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Balıkesir

arac-deger-kaybi-balikesir

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-balikesirBalıkesir il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Balıkesir ili merkezi ve Balıkesir’in 20 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Balıkesir il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Balıkesir’de 4.206 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 3.641 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 96 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 6.708 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Balıkesir’de 478.375 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 208.254 otomobil, 12.396’sı kamyon, 68.264’ü kamyonet, 63.782’si traktör, 114.724’ü motosiklet, 6.319’u minübüs, 3.589’u otobüs ve 1.047’si özel amaçlı taşıttır.

HjM6ID5dgEk”

Araç Değer Kaybı Balıkesir

Altıeylül / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Ayvalık / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Balya / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Bandırma / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Bigadiç / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Burhaniye / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Dursunbey / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Edremit / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Erdek / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Gömeç / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Gönen / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Havran / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

İvrindi / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Karesi / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Kepsut / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Manyas / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Marmara / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Savaştepe / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Sındırgı / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Susurluk / Balıkesir : Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?