İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Bingöl

bingöl-arac-deger-kaybi-trafik-kazası
Yazar

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

Yazı İçeriği

bingöl-arac-deger-kaybi-trafik-kazasıBingöl il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Bingöl ili merkezi ve Bingöl’ün 8 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Bingöl il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Bingöl’de 568 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 565 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 16 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 1.148 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Bingöl’de 17.372 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 7.644’ü otomobil, 1.149’u kamyon, 4.829’u kamyonet, 1.199’u traktör, 623’ü motosiklet, 1.326’sı minübüs, 244’ü otobüs ve 358’i özel amaçlı taşıttır.

 

Araç Değer Kaybı Bingöl

Adaklı / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Genç / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Karlıova / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Kiğı / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Merkez / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Solhan / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Yayladere / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Yedisu / Bingöl : Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?