İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Burdur

arac-deger-kaybi-burdur

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-burdurBurdur il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.  Burdur ili merkezi ve Burdur’un 11 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Burdur il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Burdur’da 1.182 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 824 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 19 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 2.250 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Burdur’da 134.773 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 54.884’si otomobil, 5.748’i kamyon, 15.658’i kamyonet, 1.503’ü traktör, 33.578’i motosiklet, 1.356’sı minübüs, 904’ü otobüs ve 339’u özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Burdur

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

3 Yorum

 • Merhaba,
  Burdur-Fethiye yolunda ilerlerken Tefenni kavşağında aracıma arkadan bir kamyonet duramayıp vurdu. Arabam 2014 Model Hyundai i30 67.000 km. Kaza tespit tutanağını kendimiz tuttuk. Aracım 17.000 TL’lik onarıma maruz kaldı. Araç değer kaybı için ne yapmalıyız?

  • Merhaba Veli Bey,

   Araç değer kaybını inceleyebilmemiz için kaza tespit tutanağı, onarım faturası gibi evraklar gerekmektedir. Lütfen; sağ köşede bulunan araç değer kaybı iletişim formunu doldurunuz ya da 0543 65 65 905 numaralı telefondan bize ulaşınız.

   Araç Değer Kaybı Danışmanı
   Saygılarımızla

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?