İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Çorum

arac-deger-kaybi-corum
Yazar

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

Yazı İçeriği

arac-deger-kaybi-corumÇorum il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Çorum ili merkezi ve Çorum’un 11 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Çorum il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Çorum’da 1.807 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 1.907 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 55 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 3.351 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Çorum’da 172.307 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 82.010’u otomobil, 5.749’u kamyon, 22.195’i kamyonet, 40.712’si traktör, 17.420’si motosiklet,2731’i minübüs, 1148’i otobüs ve 342’si özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Çorum

Alaca/Çorum : Araç Değer Kaybı

Bayat/Çorum : Araç Değer Kaybı

Boğazkale/Çorum : Araç Değer Kaybı

Dodurga/Çorum : Araç Değer Kaybı

İskilip/Çorum : Araç Değer Kaybı

Kargı/Çorum : Araç Değer Kaybı

Laçin/Çorum : Araç Değer Kaybı

Mecitözü/Çorum : Araç Değer Kaybı

Merkez/Çorum : Araç Değer Kaybı

Oğuzlar/Çorum : Araç Değer Kaybı

Ortaköy/Çorum : Araç Değer Kaybı

Osmancık/Çorum : Araç Değer Kaybı

Sungurlu/Çorum : Araç Değer Kaybı

Uğurludağ/Çorum : Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?