İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Düzce

arac-deger-kaybi-duzce
Yazar

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

Yazı İçeriği

arac-deger-kaybi-duzceDüzce il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Düzce ili merkezi ve Düzce’nin 8 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Düzce il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz. Telefon hattımız 0543 65 65 905.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Düzce’de 1.189 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 1.233 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 22 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 2.015 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Düzce’de 110.785 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 56.590’ı otomobil, 2.612’si minibüs, 1.641’i otobüs, 17.146’sı kamyonet, 4.643’ü kamyon, 15.963’ü motosiklet, 11.877’si traktör ve 313’ü özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Düzce

[pane title=”  Akçakoca / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Cumayeri / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Çilimli / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Gölkaya / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Gümüşova / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Kaynaşlı / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Merkez / Düzce: Araç Değer Kaybı

[pane title=”  Yığılca / Düzce: Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?