İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Eskişehir

arac-deger-kaybi-eskisehir

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-eskisehir

Eskişehir il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Eskişehir ili merkezi ve Eskişehir’in 14 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Eskişehir il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Eskişehir’de 2.298 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 2.744 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 68 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 3.680 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Eskişehir’de 284.240 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 167.097’si otomobil, 10.488’i kamyon, 45. 484’ü kamyonet, 23.540’ı traktör, 30.570’i motosiklet, 3.726’sı minübüs,2.683’ü otobüs ve 652’si özel amaçlı taşıttır.

jJkS9VvI8ok”

Araç Değer Kaybı Eskişehir

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

3 Yorum

 • Benim aracıma Eskişehir Valilik önünde bir başka araç arkadan çarptı. 32.000 TL hasar çıktı. Sompo Japan sigorta benim aracımın kaskosu hasarı karşıladı. Karşı tarafın sigortası Allianz Sigorta’ymış ve ihtiyari sigortası da varmış. Araç değer kaybı alabilir miyiz? Aracım Renault Megane 2016 model 28.000 km. Teşekkürler.

  • Merhaba Binali Bey,

   Kazanız geçmiş olsun. Araç değer kaybınızı hesaplayabilmemiz için bir takım bilgi ve belgelere ihtiyacımız bulunmaktadır. 0543 65 65 905 numaralı telefondan ya da bu sayfanın başında sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu veya https://degerkaybidanismani.com/arac-deger-kaybi-basvurusu/ adresindeki formu doldurarak bize ulaşabilirsiniz. Uzmanlarımız size en kısa sürede dönüş yapacaktır. Bilgi ve belgeler incelendikten sonra net cevap tarafınıza verilecektir.

   Binali Bey, Sompo Japan sigorta ne yazık ki genelde araç değer kaybı için ödeme yapmamaktadır. Araç değer kaybı için hukuki süreç çerçevesinde yasal aksiyon gerçekleştirmek gerekmektedir.

   Araç değer kaybı hesaplaması sonucunda bir rakam çıkıyorsa bu süreç için sözleşme ve vekaletname sürecine geçilmektedir. Tarafımıza çıkarmış olduğunuz vekaletname ile birlikte işlemler tarafımızca başlatılmaktadır. Sompo Japan Sigorta’dan araç değer kaybınızı sizin adınıza başarıyla tahsil edebiliriz.

   Saygılarımızla
   Araç Değer Kaybı Danışmanı

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?