İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Kayseri

arac-deger-kaybi-kayseri

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-kayseriKayseri il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Kayseri ili merkezi ve Kayseri’nin 16 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Kayseri il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Kayseri’de 3.657 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 4.533 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 51 vatandaşımız hayatını kaybetmiş,  6.510 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Kayseri’de 375.911 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 235.905’i otomobil, 6.293’ü minibüs, 4.903’ü otobüs, 63.963’ü kamyonet, 16.729’u kamyon, 17.468’i motosiklet, 29.790’ı traktör ve 860’ı özel amaçlı taşıttır.

RKkhZeXENw4″

Araç Değer Kaybı Kayseri

Akkışla / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Bünyan / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Develi / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Felahiye / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Hacılar / Kayseri : Araç Değer Kaybı

İncesu / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Kocasinan / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Melikgazi / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Özvatan / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Pınarbaşı / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Sarıoğlan / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Sarız / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Talas / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Tomarza / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Yahyalı / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Yeşilhisar / Kayseri : Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?