İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Niğde

arac-deger-kaybi-nigde
Yazar

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

Yazı İçeriği

Niğde il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Niğde de gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir.

Niğde ili merkezi ve Niğde’nin 4 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Niğde il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Niğde’de 1.136 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 1.046 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 24 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 2.028 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Niğde’de  105.561 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 46.329’u otomobil, 1.982’si minibüs, 924’ü otobüs, 17.965’i kamyonet, 5.748’i kamyon, 14.719’u motosiklet, 17.554’ü traktör ve 340’ı özel amaçlı taşıttır.

Araç Değer Kaybı Niğde

[pane title=”Altunhisar / Niğde : Araç Değer Kaybı

[pane title=”Bor / Niğde : Araç Değer Kaybı

[pane title=”Çamardı / Niğde : Araç Değer Kaybı

[pane title=”Çiftlik / Niğde : Araç Değer Kaybı

[pane title=”Merkez / Niğde : Araç Değer Kaybı

[pane title=”Ulukışla / Niğde : Araç Değer Kaybı

 

Yazar Hakkında

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?