İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Ordu

arac-deger-kaybi-ordu-avukat-dava

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-ordu-avukat-davaOrdu il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Ordu ili merkezi ve Ordu’nun 19 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Ordu il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Ordu’da 1.936 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde  2.016 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 21 vatandaşımız hayatını kaybetmiş,   3.267 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Ordu’da 135.019 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 72.769’u otomobil, 10.923’ü minibüs, 1.018’i otobüs, 35.490’ı kamyonet, 5.863’ü kamyon, 6.004’ü motosiklet, 2.555’i traktör ve 397’si özel amaçlı taşıttır.

WxYv6cPXY34″

Araç Değer Kaybı Ordu

Akkuş / Ordu : Araç Değer Kaybı

Altınordu / Ordu : Araç Değer Kaybı

Aybastı / Ordu : Araç Değer Kaybı

Çamaş / Ordu : Araç Değer Kaybı

Çatalpınar / Ordu : Araç Değer Kaybı

Çaybaşı / Ordu : Araç Değer Kaybı

Fatsa / Ordu : Araç Değer Kaybı

Gölköy / Ordu : Araç Değer Kaybı

Gülyalı / Ordu : Araç Değer Kaybı

Gürgentepe / Ordu : Araç Değer Kaybı

İkizce / Ordu : Araç Değer Kaybı

Kabadüz / Ordu : Araç Değer Kaybı

Kabataş / Ordu : Araç Değer Kaybı

Korgan / Ordu : Araç Değer Kaybı

Kumru / Ordu : Araç Değer Kaybı

Mesudiye / Ordu : Araç Değer Kaybı

Perşembe / Ordu : Araç Değer Kaybı

Ulubey / Ordu : Araç Değer Kaybı

Ünye / Ordu : Araç Değer Kaybı

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?