İller ve İlçeler

Araç Değer Kaybı Van

arac-deger-kaybi-van-avukat-dava

Araç Değer Kaybı başvuru formunu doldurarak araç değer kaybı işlemlerinizi tarafımız aracılığıyla hızlı bir şekilde masraf olmadan sağlayabilirsiniz.

arac-deger-kaybi-van-avukat-davaVan il sınırları içerisinde aracınız maddi hasarlı bir trafik kazasına mı karıştı? Gerçekleşen kazada kusurunuz yoksa ya da tamamen siz kusurlu değilseniz ve aracınız da bir takım bakım ve onarım gerçekleşmişse aracınız da değer kaybı yaşanmış olabilir. Uzman kadromuz ve anlaşmalı olduğumuz avukatlarımız ile birlikte çalışarak aracınızda oluşan değer kaybını takip ve tahsil sürecini sizin adınıza Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak biz yönetelim.  Araç Değer Kaybı Danışmanı Türkiye’nin 81 ilinde faaliyet göstermektedir. Van ili merkezi ve Van’ın 13 ilçesinin tümü içerisinde faaliyet göstermekteyiz. Hemen bizi arayın 0543 65 65 905. Hemen sağ köşede yer alan araç değer kaybı iletişim formunu doldurduğunuz takdirde uzmanlarımız en kısa sürede size geri dönüş sağlayacaktır.

Van il sınırları içerisinde ölümlü, yaralanmalı, maddi hasarlı olarak gerçekleşen trafik kazalarından kaynaklı tüm maddi ve manevi tazminat süreçlerinizi uzman ekibimiz aracılığıyla takip edebiliriz.

Emniyet Genel Müdürlüğü Trafik Hizmetleri Başkanlığı’nca Trafik İstatistik Bülteni’nin Aralık 2018 verilerine göre 2018 yılında Van’da 1.251 adet ölümlü yaralamalı trafik kazası gerçekleşmişken yine aynı dönemde 1.054 adet maddi hasarlı trafik kazası gerçekleşmiştir. Bu kazalarda 32 vatandaşımız hayatını kaybetmiş, 2.802 vatandaşımız ise yaralanmıştır.

Türkiye İstatistik Kurumu Motorlu Kara Taşıtları Ocak 2019 verilerine göre Van’da 79.180 adet motorlu kara aracı bulunmaktadır. Bu araçların; 27.818’i otomobil, 7.633’ü minibüs,  640’ı otobüs, 23.702’si kamyonet, 6.307’si kamyon, 2.954’ü motosiklet, 9.331’i traktör ve 795’i özel amaçlı taşıttır.
 
 

Araç Değer Kaybı Van

Bahçesaray / Van : Araç Değer Kaybı

Başkale / Van : Araç Değer Kaybı

Çaldıran / Van : Araç Değer Kaybı

Çatak / Van : Araç Değer Kaybı

Edremit / Van : Araç Değer Kaybı

Erciş / Van : Araç Değer Kaybı

Gevaş / Van : Araç Değer Kaybı

Gürpınar / Van : Araç Değer Kaybı

İpekyolu / Van : Araç Değer Kaybı

Muradiye / Van : Araç Değer Kaybı

Özalp / Van : Araç Değer Kaybı

Saray / Van : Araç Değer Kaybı

Tuşba / Van : Araç Değer Kaybı

 

Yazar Hakkında

Değer Kaybı Danışmanı

Değer Kaybı Danışmanı, 10 yılı aşkın bir süredir araç değer kaybı konusunda uzmanlaşmış bir danışmanıdır. Kaza sonrası aracınızın ikinci el piyasa değerinde meydana gelen düşüşü telafi etmek için size yardımcı olabilir.

Değer Kaybı Danışmanı, sigortacılık alanındaki geniş deneyimine ve araç değer kaybı konusundaki uzmanlığına dayanarak, sizin için en iyi tazminat miktarını almanızı sağlayacaktır.

Bir Yorum Yap

Konuşmaya başla...
1
Merhaba, Araç Değer Kaybı Danışmanı olarak sizlere yardımcı olmaktan onur duyarız. Size nasıl yardımcı olabiliriz?